Новини сайту

До уваги слухачів підготовчого відділення!

 
Фото Маргарита Павлівна Нікіфорова
До уваги слухачів підготовчого відділення!
Маргарита Павлівна Нікіфорова - середа 18 березень 2020 12:31
 

Шановні слухачі підготовчого відділення громадян України НАУ!

Згідно з наказом № 110/од від 11.03.2020 року «Про невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням, які викликані коронавірусом COVID-19, у Національному авіаційному університеті» призупинено освітній процес із 12 по 31 березня 2020 року.

На підставі наказу ректора «Про організаційні заходи у Національному авіаційному університеті для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» від 17.03.2020 № 116/од в НАУ освітній процес організовано в режимі віддаленого доступу (дистанційно) відповідно до графіку навчального процесу.

Підготовче відділення громадян України (слухачі підготовчих курсів) тимчасово переходить на дистанційну форму навчання з використанням платформи Moodle.

На електронну пошту адміністратором вам буде надіслано персональний логін і пароль до особистого кабінету системи Moodle, що розташовано за посиланням: http://moodle.idp.iiot.nau.edu.ua/

Після отримання коду доступу до системи Moodle вам потрібно перевірити доступ до особистого електронного кабінету, у разі виникнення проблем під час входу в систему просимо повідомити на пошту адміністратору: idpnau2016@gmail.com або nniiot3@nau.edu.ua

Викладачі кафедри базових і спеціальних дисциплін ННІІОТ будуть систематично розробляти і наповнювати навчально-методичне забезпечення (теоретичні матеріали, відео- матеріали, практичні заняття, тести, контрольні роботи, методичні рекомендації, схеми, слайди, презентації тощо) з навчальних дисциплін на сайті у відповідності до навчальних програм і планів.

На платформі Moodle для вас буде розміщено графік навчального процесу на період дистанційного навчання із зазначенням термінів виконання контрольних заходів.

Використання платформі Moodle (http://moodle.idp.iiot.nau.edu.ua/) забезпечить швидке поширення навчально-методичних матеріалів і контроль за виконанням завдань. З інструкцією по використанню платформи Moodle можна буде ознайомитися за посиланням: http://izdn.iiot.nau.edu.ua/

Веб-сервіс об’днує створення і обмін завданнями, написання текстів, спілкування, обмін повідомленнями, оцінювання результатів навчання тощо. Moodle є зручним і простим для використання викладачами та студентами, дозволяє організувати процес навчання як з персонального комп’ютера, так і з мобільних пристроїв (iOS, Android). Завдяки цим можливостям викладач може відстежувати персональну роботу кожного слухача, оцінювати її, надавати рекомендації тощо.

Адміністратор: Кучерова Людмила Миколаївна, 0667290614; nniiot3@nau.edu.ua

Завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін: Бруяка Ольга Олегівна, 0953515361; olgabryiaka28@gmail.com

Наші контакти:

03058 м. Київ, пр. Любомира Гузара 1, корп. 8а, кім. 610, 708; (044)406-72-02; 406-70-04; 406-79-08; idpnau2016@nau.edu.ua, idp@gmail.com

https://www.facebook.com/iiot.nau/

Сайт ННІІОТ: http://iiot.nau.edu.ua/