ФІЗИКА 2023

Коли вивчаєте Фізику, починаєте бачити і пізнавати світ у його різноманітті та величі. Знання з Фізики дають змогу спостерігати й чути те, чого не помічають інші, зрозуміти явища та процеси, що відбуваються навколо. І це дуже важливо й так чи інакше стане в нагоді! Навіть назва науки перекладається з грецької, як «природа». Фізика дає змогу пізнати закони, за якими існує і функціонує Всесвіт. Фізика дивовижна наука, яка розвиває як свідомість, так і підсвідомість людини. Вона навчає аналізувати, робити висновки, прогнозувати події.

Саме відкриття у галузі Фізики зумовили появу того світу, у якому ми зараз живемо, з його технікою, архітектурою, машинами, засобами зв'язку. Основні закони Фізики оточують нас щодня! Фізика вирішує глобальні проблеми людства: створення альтернативних джерел енергії, роботизація важкої праці, збереження довкілля. Ми завжди прагнемо удосконалювати владу над природою, розуміти сучасні тренди розвитку науки та техніки.

Вивчати Фізику потрібно всім, але питання в глибині вивчення. Якщо ви відчуваєте інтерес до цієї науки, обирайте перспективну спеціальність, пов'язану з Фізикою, вступайте до Національного авіаційного університету, отримуйте якісну освіту та широкі можливості працевлаштування. У НАУ Фізика представлена великою кількістю інженерних спеціальностей; також вона потрібна матеріалознавцям, електроенергетикам, радіотехнікам, конструкторам, фахівцям в ІТ галузі, будівельникам, архітекторам.

При вивченні дисципліни вона може сприйматися як дуже важка та заплутана. Якщо ж вивчати науку як систему: комплексно, уважно; постійно практикуватися та знайти хорошого викладача, вона стане простою та цікавою. У нагоді буде творчий підхід: експериментувати, створювати, вигадувати, пробувати.

Треба вчити Фізику, тому що вона всюди!

Удосконалюємо знання з фізики  на підготовчому відділені громадян України Національного авіаційного університету. Курс з фізики розрахований на різний рівень підготовки слухачів та на різні потреби. Найкращі викладачі, новітні технології навчання, маленькі групи, доступні ціни, можливість дистанційного навчання – все це та багато іншого пропонують вам підготовчі курси НАУ.


Остання зміна: понеділок 13 лютий 2023 5:42